Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 711

Odpowiednia część dla każdego Klienta

Do asortymentu części oferowanych przez koncern Volkswagen: Oryginalnych części VolkswagenR oraz oryginalnych części na wymianę dołącza nowa rodzina produktów - części Economy.

Ponieważ średni wiek samochodów poruszających się po polskich drogach stale rośnie, pojawiła się konieczność wprowadzenia asortymentu zorientowanego na potrzeby Klientów szczególnie wrażliwych na ceny części i usług. Oferta części Economy wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli pojazdów starszych niż 5 lat, gdyż właśnie w tym segmencie wiekowym wydawane są najwyższe kwoty na eksploatację i naprawy. Części Economy produkowane są przy zastosowaniu kompetencji technologicznej, doświadczenia i niezawodności procesów produkcyjnych koncernu Volkswagen AG. Atrakcyjna cena wynika z odpowiedniego doboru materiałów, zmniejszenia różnorodności wariantów, a także odpowiednich modyfikacji konstrukcyjnych, czyli dostosowania specyfikacji części do starszych samochodów.

Asortyment części Economy.

Trwają intensywne prace nad rozszerzeniem asortymentu Economy. Aktualna oferta dotyczy licznych części w obrębie następujących grup produktów:

Tłumiki
Akumulatory
Alternatory
Klocki hamulcowe
Amortyzatory

Niezawodna jakość i bezpieczeństwo

Żadnych kompromisów, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo! Tak brzmiała najważniejsza idea przyświecająca opracowywaniu części Economy. To trudne zadanie zostało zwieńczone sukcesem! W przebiegu opracowania i produkcji wszystkie kroki procesowe są skrupulatnie planowane, nadzorowane i kontrolowane. W ten sposób uzyskują Państwo pewność wyboru najlepszego rozwiązania dla swojego pojazdu.

Mogą Państwo w 100% polegać na naszych częściach.Żadnych kompromisów, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo! Tak brzmiała najważniejsza idea przyświecająca opracowywaniu części Economy. To trudne zadanie zostało zwieńczone sukcesem! W przebiegu opracowania i produkcji wszystkie kroki procesowe są skrupulatnie planowane, nadzorowane i kontrolowane. W ten sposób uzyskują Państwo pewność wyboru najlepszego rozwiązania dla swojego pojazdu. Mogą Państwo w 100% polegać na naszych częściach.

Korzyści dla użytkownika.

  • Atrakcyjne ceny: niższe o ok. 25% w porównaniu z częściami oryginalnymi
  • Gwarantowana sprawność działania (bezpieczeństwo inwestycji): w częściach Economy tkwią pełne kompetencje techniczne koncernu Volkswagen AG
  • Wysoka jakość: opracowanie i produkcja zgodnie z normami Volkswagen AG
  • Dyspozycyjność: Części Economy są zawsze dostępne i można je uzyskać bardzo szybko