Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /index.php on line 711

Tak samo dobre, a o połowę tańsze

Volkswagen jest nie tylko liderem w dziedzinie ochrony środowiska, lecz także w zakresie utylizacji i recyklingu używanych części.

To co kilkadziesiąt lat temu rozpoczęło się od pojedynczych cylindrów, pomp paliwa i gaźników dla pierwszego Garbusa, obecnie jest najbardziej rozbudowanym programem regeneracji używanych części w historii motoryzacji.

Przykładamy wielką wagę do regeneracji części zapewniającej jakość właściwą jakości uzyskiwanej w produkcji seryjnej. Przeprowadzane procesy regeneracji gwarantują optymalne działanie i bezpieczeństwo. Są zawsze uzgadniane z działami rozwoju produkcji seryjnej. Dzięki temu, nasi Klienci otrzymują Oryginalne części na wymianę w jakości równej nowym częściom, w cenach nawet o 40% niższych niż części z produkcji seryjnej.

Teraz jeszcze większe oszczędności!

Dzięki szeroko zakrojonej optymalizacji procesów i usprawnieniu wewnętrznych procedur logistycznych udało nam się znacznie obniżyć koszty poszczególnych Oryginalnych części na wymianę przy zachowaniu ich jakości. Naturalnie również Klienci odczują korzyści płynące z obniżenia kosztów.

oryginalne części volkswagen - części na wymiane - tabela korzyści