Model T - kultowy od ponad 70 lat

Model T - kultowy od ponad 70 lat

Technologia 6.1

Te same legendarne geny, teraz wzbogacone o najnowocześniejsze cyfrowe rozwiązania: nowy elektromechaniczny układ wspomagania kierownicy, 20 aktywnych systemów asystujących, nowe funkcje w ramach „We Connect”, cyfrowy kokpit, a całość napędzana najnowszą generacją silników TDI. Transporter, Multivan, czy California – w wersji 6.1 sięgają w przyszłość.

Wybierz model 6.1

{{ model.modelName }}

Poznaj

{{ defaultName }}

{{ hotspotLoc.text }}
{{ hotspotLoc.text }}

Robi wyjątkowe wrażenie

Wnętrze 6.1 Dynamika jazdy 6.1 Komfort 6.1 System wspomagania kierownicy 6.1
Wnętrze 6.1
T6.1 dba o Twoje dobre samopoczucie. Ergonomiczne miejsce pracy kierowcy, płynnie regulowana kierownica i fotel kierowcy, zachowująca kształt wygodna tapicerka oraz nowo zaprojektowana tablica rozdzielcza zapewniają bardzo komfortową jazdę. Dzięki doskonałej widoczności wokół pojazdu można łatwo obserwować otoczenie nawet w tętniących życiem centrach miast lub na źle oświetlonych placach budowy. A po zaparkowaniu łatwo przemienia się w mobilne biuro.
Dynamika jazdy 6.1
Nowoczesna technologia BlueMotion zastosowana w silniku T6.1 zapewnia moc i osiągi silnika oraz oszczędność. To doskonały wybór, jeśli na co dzień dużo jeździsz i chcesz cieszyć się dynamiką jazdy na wysokim poziomie. Dostępne są różne warianty silników i skrzyni biegów dla T6.1. Opcjonalna dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DSG) jest szczególnie wygodna w użytkowaniu i oszczędna: zapewnia brak przerw w przenoszeniu momentu obrotowego na koła podczas zmiany przełożeń. T6.1 posiada opcjonalny napęd na cztery koła 4MOTION, dzięki czemu pozostaje najbardziej terenowym pojazdem w swojej klasie.
Komfort 6.1
Jazda T6.1 to czysta przyjemność: bogate, znacznie rozszerzone wyposażenie oraz wygodne dodatki zapewnią obsługę tak prostą, jak w przypadku samochodu osobowego. Dzięki temu za każdym razem poczujesz się odprężony i zrelaksowany za kierownicą.
System wspomagania kierownicy 6.1
Kto jest zawsze w drodze, musi umieć prowadzić w różnych warunkach pogodowych i drogowych. To dobrze, że dzięki Volkswagen T6.1 nie musisz radzić sobie z tym sam. T6.1 oferuje systemy wspomagające kierowcę oraz systemy bezpieczeństwa zapewniają wsparcie w krytycznych sytuacjach, np. podczas parkowania lub zmiany pasów itp.

Zachwycająca wszechstronność